22 Şubat 2024

ATİLLA ÖZKUL: HIZ KESMEDEN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

Deichmann Türkiye CEO’su Atilla Özkul, “3.0 konsepti ile yenilenen mağazalarımızda müşterilerimize daha keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaya hızla devam ediyoruz" dedi. 3.0 konsept mağazaların sadece büyük şehirlerdeki “flagship” mağazalarında değil; Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerin beğenisine sunulduğunu söyleyen Özkul, "Türkiye’deki yatırımlarımıza hız kesmenden devam ediyoruz" diye konuştu.
Özkul, “Mağaza sayılarımızı arttırarak, ayrıca mevcut mağazalarımızı da yenileyerek hem dünya trendlerini yakalayan hem de modayı uygun fiyata sunan bir marka olarak perakende sektöründe ilerliyoruz” dedi.
2023 yılında büyüme ivmesini daha da hızlandırdıklarının altını çizen Özkul, hem cirosal hem de adetsel anlamda büyüyerek başarılarını sürdürmeye devam edeceklerini ifade etti.

'Yerelleşme stratejimizi sürdürüyoruz…'

Atilla Özkul, sözlerine şöyle devam etti: “Global bir marka olarak Türkiye’de yıllardan beri yerel pazardaki tüketicilerin kültürel değerlerini, dinamiklerini, yaşam tarzı ve tüketim alışkanlıklarını önemsiyor ve yerelleşme stratejilerimizi buna göre belirliyoruz. Global tedarik ağımızın yanı sıra; Türkiye’de birçok yerel üretici ile çalışıyoruz ve ürün tedarikimizin büyük bir çoğunluğunu Türkiye’den satın alarak gerçekleştiriyor; aynı zamanda çalıştığımız yerel üreticilerin globale açılmasına da yardımcı oluyoruz.”

Yeni bir marka yüzü: ZEHRA GÜNEŞ

Deichmann Türkiye CEO’su Atilla Özkul ayrıca, “Voleybol Milli Takımımızın oyuncularından; başarılarıyla adından sıkça söz ettiren milli voleybolcu Zehra Güneş ile yeni bir iş birliğine imza attık. Reklam yüzümüz Zehra Güneş ile birlikte Deichmann markası olarak; Türk sporunu ve sporcuları her koşulda destekliyoruz" dedi.