17 Şubat 2024

VICTOR HUGO'DAN YENİ PARFÜM KOLEKSİYONU

Paris’in sofistike, cesur ve modern tarzının bir araya geldiği Victor Hugo parfüm koleksiyonu, her bir şişede farklı bir hikaye anlatıyor ve parfüm tutkunlarını sıra dışı karakterlerinin dünyasında unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Victor Hugo yeni parfüm koleksiyonuna Gratis, Rossmann ve EVE mağazalarından ulaşabilirsiniz.

COSETTE - HAYAL VE GERÇEK ARASINDA
Liçi meşvesi, siklamen ve frezya notalarının eşsiz buluşmasıyla oluşan parfüm, genç, dinamik ve özgür bir ruhu temsil ediyor. Cosette’nin enerjisini ve tutkusunu hissetmek için bu olağan dışı kokunun büyülü dünyasını keşfedin.

MADAME THENARDİER – BÜYÜLÜ BİR CAZİBE, SONSUZ BİR ÖZGÜVEN Mandalina, portakal, Frenk üzümü ve lavanta notalarının sofistike uyumuyla yaratılan parfüm, gündüz başarılı bir iş kadını, gece ise eğlenceli ve güçlü bir kadın olan Madame Thenardier’i sizinle tanıştırıyor.

FANTINE – CÜRETKAR VE SICAK Çilek, ananas ve ‘passion fruit’ notalarının tutku dolu karışımının bir araya geldi koku Fantine’in sabırsız, heyecanlı ve özgürce dans etmeyi seven kimliğini öne çıkarıyor.

THENARDIER – OYUNU SEN BAŞLAT Limon, mandalina, tahıl ve kakule notalarının enerjik kombinasyonunun bir araya geldiği parfüm, Thenardier’nin modaya düşkün, gösterişi seven ve enerji dolu bir kadını ortaya koyuyor.

JEAN VALJEAN – KENDİN OL, FARKLI OL, ÖZGÜR OL Limon, bergamot, zeytin çiçeği veguaiac ağacının beklenmedik uyumuyla koku, Jean Valjean’in güçlü, başarılı ve zevklerinden ödün vermeyen karakterini vurguluyor.

JAVERT – İLLÜZYON MU GERÇEK Mİ? Limon, bergamot, ananas, ylang ylang ve menekşe notalarının kusursuz karışımıyla ortaya çıkan koku Javert’in özgür ruhlu, maceraperest ve doğaya aşık bireyselliğine övgü niteliği taşıyor.