09 Haziran 2023

EN COOL MARKA

Teknosa, tüketici oylarıyla üst üste 7’nci kez “Teknoloji Perakendecisi” kategorisinde en cool marka seçildi. Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilen “Cool Markalar Araştırması”nda bir kez daha tüketicilerin en havalı bulduğu markalar arasındaki yerini aldı. Türkiye’yi teknoloji market konseptiyle tanıştıran Teknosa, 2015 yılından beri düzenlenen ve 30’u aşkın kategoride binlerce kulanıcının oylarıyla yapılan çalışma sonucunda bu yıl da “Teknoloji Perakendecisi” kategorisinde birinci oldu.
Teknosa’nın teknoloji market kategorisinde üst üste 7 kez “Cool Marka” seçildiği Cool Markalar Araştırması Şubat-Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Araştırma datası, geniş Roamler Türkiye üye havuzundan 18-54 yaş arası 1000 katılımcıdan mobil uygulama aracılığıyla toplandı.

TeknoClub Müşterileri Ormanı el birliğiyle büyüyor

Teknosa, sadakat programı TeknoClub üyeleri için Ege Orman Vakfı iş birliği ile oluşturduğu Teknosa TeknoClub Müşterileri Ormanı’nı büyütmeye devam ediyor. Teknosa, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde yapılan sürdürülebilir ürün alışverişlerinde TeknoClub üyeleri adına birer fidan bağışlıyor. “Çevreye bir katkı sizden, bir katkı TeknoClub’tan” diyen Teknosa, gelecek kuşaklara yaşam dolu bir dünya bırakmak için sürdürülebilir çalışmalara ağırlık vermeye devam edecek.