20 Nisan 2023

FLO'DAN ERİŞİLEBİLİR REKLAM FİLMİ

FLO, görme engelliler için özgürlük teknolojileri geliştiren Blindlook iş birliği ile alanında bir ilke daha imza atıyor. Daha önce online kanallarını görme engellilerin özel gereksinimlerine uygun hale getiren FLO, Türkiye’nin ilk erişebilir alışveriş deneyimi sunan moda perakende markası olmuştu. FLO, bu bayram yeni reklam filmi ile iletişimde de engelleri kaldırmak için bir adım attı! Yeni sezon ürünleriyle bayram heyecanını ekrana taşıyan FLO’nun yeni reklam filmi BlindLook iş birliği ve Sesli Betimleme Derneği’nin (SEBEDER) desteğiyle görme engelli bireyler için erişilebilir hale geldi.
Türkiye’nin ayakkabı denince akla gelen ilk markası FLO’nun yeni reklam filmi bayramın birleştirici gücünü konu ediniyor. Mutlu bayram hikayeleriyle farklı evlere konuk olduğumuz reklam filminde, gülen yüzlere, bayram heyacanına ve umuda tanıklık ediyoruz. FLO’nun marka ailesini, ürün çeşitliliğini ve mağazalarını gördüğümüz reklam filmi “Biliyoruz ki atılan her adım, mutluluğa çıkacak” söylemiyle son buluyor. Muhabbet imzası taşıyan reklam filminin yönetmen koltuğunda Çağın Dizdar oturuyor. İnsanların güzel enerjisini yansıtan reklam müziği ise DCMP Composing Studio imzası taşıyor.

'Çalışmalarımızı geliştirmeye devam edeceğiz'

FLO Pazarlama ve Büyüme Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Kunt sesli betimleme ile yayına aldıkları yeni reklam filmi için şunları söyledi. “FLO olarak 7’den 70’e “Herkesin Ayakkabıcısı” olma misyonumuz doğrultusunda ürün ve hizmetlerimizi özel gereksinimli bireylerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirmeye özen gösteriyoruz. Geçtiğimiz Kasım ayında BlindLook iş birliği ile daha erişilebilir bir dünya için online alışverişte görme engelli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde hizmet veren Türkiye’nin ilk erişebilir alışveriş deneyimi sunan moda perakende markası olmuştuk. Şimdi de toplumumuzdaki 1 milyon görme engelli için iletişimimizi de erişilebilir bir hale getirmek için ilk adımımızı attık. Bayram için yayına aldığımız yeni reklam filmimizi Blindlook iş birliği ve Sesli Betimleme Derneği’yle (SEBEDER) erişilebilir hale getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki dönemde kapsayıcılık ve erişilebilirlik çalışmalarımızı geliştirmeye devam edeceğiz”KÜNYE: 
Reklamveren: FLO
Reklam Yetkilisi:
Gökçe Gencal Kunt, Nuray Sezgin Aksu, Elif Köse Erdağı, Mustafa Kavalcıoğlu, Elif Burkut, İlayda Güler, Berkay Türkyılmaz, Selda Ilgar, Özlem Özgen, Burcu Meriç Görgün, Ceren Özay Uz, Ece Arslan, Kübra Kokalı
Reklam Ajansı: Muhabbet
ECD: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal
GMY: Ender Orfanlı
Kreatif Direktör: Ersin Pekin
Kreatif Group Head: Enes Hadzibegoviç, Burcu Bağ
Kreatif Ekip: İrem Haliloğlu, Elif Tağ, Yasemin Kıldiş
Müşteri İlişkileri: Rayka Eskinazi, Ceren Gündoğdu
Ajans Prodüktörü: Algın Aydın
Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz
Yapım Şirketi Prodüktörü: Elif Özdemir / Tayfur Sonkaya
Yönetmen: Çağın Dizdar
Görüntü Yönetmeni: Arınç Arısoy
Müzik: DCMP Composing Studio
Çözüm Ortağı: Blindlook & Sesli Betimleme Derneği