19 Ocak 2023

DEICHMANN'DAN YENİLENEN “3.0 MAĞAZA" KONSEPTİ

Deichmann'ın Trabzon mağazası, “3.0 yeni konsept” mimari ile yenilenerek “Trabzon Forum’da ” hizmete açıldı. Deichmann Türkiye CEO'su Atilla Özkul, konuyla ilgili olarak, "Deichmann “3.0 konsepti” ile yenilenen mağazamızda  modern tasarım ile müşterilerimize daha keyifli bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyoruz" dedi.
Özkul, şöyle devam etti: "Mağazamız şık mimarisi ve genişlik hissi yaratan açık tavan konsepti sayesinde yeni ve modern bir görünüme kavuşurken son trendleri de yakalıyor. Fashion ve tarz yaratan ayakkabı modelleri mağazada özel konsept ve bölümlerde yer alıyor.
Ayrıca, geniş bir alana sahip  özel marka spor bölümü ile  dikkat çeken mağazamız Nike, adidas, Puma, Fila ve daha bir çok  seçkin marka spor modellerle de  müşterilerimizin karşısına çıkıyor. 2023 yılı ve sonrası için yeni mağaza açılışları ve renove edilen tüm mağazalarımız için önemli bir yatırım bütçesi ayırdık. Yeni açılacak ve renove edilecek olan  Türkiye’deki  tüm Deichmann mağazalarımız  yine  aynı konsept çizgisinde, şık mimarisi, konfor ve tarz yaratan modern mağaza  tasarımı ile müşterilerin hizmet ve beğenisine sunulacak."