22 Ekim 2021

BEYMEN'DEN İZMİR'E 60 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Beymen'in İstinyepark İzmir mağazası 60 milyon TL’lik yatırım ile kapılarını açtı.Ödüllü İngiliz mimari ofisi Universal Design Studio tarafından projelendirilen Beymen İstinyePark İzmir, 60 Milyon TL’lik yatırımla hayata geçirildi. 4 bin metrekarelik alanda 900’ü aşkın dünya markasını İzmirliler ile buluşturan Beymen İstinyePark İzmir, Zorlu Center ve İstinyePark İstanbul’dan sonra şirketin Türkiye’deki üçüncü büyük mağazası.Beymen İstinyePark İzmir’in Beymen’in son dönemde gerçekleştirdiği en önemli yatırımlardan biri olduğunun altını çizen Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, son dönem yatırımları hakkında bilgi verdi.
Çapçı, “İstanbul’da büyümesini tamamladığımız Beymen Akasya mağazamızı yeni konseptiyle Eylül ayında açtık. 2022 yılının ilk çeyreğinde, Türkiye’nin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center’ı yaklaşık 2 bin metrekare daha büyütüyoruz. Aynı dönemde, ülkemizin katma değerli projelerinden Galataport’ta  ikonik Beymen Galataport mağazamızı açacağız” dedi.

'Üçüncü büyük amiral mağazamız'

Çapçı, şöyle devam etti: “Ege bölgesinde lüks alışverişin yeni adresi olan İstinyePark İzmir, uzun zamandır hem İzmirlilerin hem de bizim heyecanla beklediğimiz, ülkemizin katma değerli muazzam projelerinden biri. Beymen İstinyePark İzmir’i 60 Milyon TL’lik bir yatırım ile hayata geçiriyoruz. Beymen olarak Türkiye’deki üçüncü büyük amiral mağazamızı bu özel proje dahilinde var etmekten mutluluk duyuyoruz. Beymen İstinyePark İzmir ile ayrıcalıklı Beymen deneyimini bir üst seviyeye taşımayı amaçlıyoruz. Moda ve sanatın yaratıcı dünyalarını harmanlayan özel konsepti; İzmir’in ve Ege’nin mimarisinden, tarihi ve kültürel değerlerinden ilham alan karakteristik özellikleriyle Beymen İstinyePark İzmir’in bölgenin ikonik sembollerinden biri olacağına inanıyorum. Farklı kategorilerdeki geniş ürün seçkisi, exclusive deneyimleri, ev sahipliği yapacağı özel etkinliklerle yerli ve yabancı misafirlerin yeni buluşma noktası olacak.”