07 Nisan 2021

CARREFOURSA, İSTANBULKART ALIŞVERİŞ NOKTASI OLUYOR

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri AŞ arasında gerçekleştirilen iş birliği ile Şehrin Yaşam Kartı İstanbulkart ile CarrefourSA marketlerinden yapılan alışverişler ödenebilecek, kasalarda yükleme yapılabilecek.

İstanbul’daki 276 CarrefourSA Marketinde İstanbulkart Kolaylığı

Doğru hizmet vizyonuyla müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak adımlara imza atan CarrefourSA, ulaşım dışı ödeme ağını son bir yılda yaklaşık üç kat artıran İstanbulkart’la iş birliğine giderek müşterilerine farklı bir ödeme aracı daha sunuyor.
Marketlerden müzelere, online alışverişlerden cafe-restoranlara kadar birçok sektörde ödeme aracı haline gelen İstanbulkart, iş birliği çerçevesinde İstanbul’daki 276 CarrefourSA marketinde alışveriş veya yükleme yapma amacıyla kullanılmaya başladı. Böylece CarrefourSA marketleri, 18 milyon İstanbullunun İstanbulkart ile alışveriş veya yükleme yapma noktası haline geliyor.

İş Birliğinin Amacı İstanbullulara Fayda Sağlamak

CarrefourSA ve BELBİM AŞ arasında gerçekleştirilen bu iş birliği, CarrefourSA’nın Doğru hizmet vizyonunu Belbim AŞ’nin stanbullulara fayda sağlayacak, sürdürülebilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefiyle birleştiriyor.