16 Mart 2021

KAHVE BAHANE, TEKNOLOJİ ŞAHANE!

Global mobil aksesuar markası Mcdodo, Türkiye’de ürün gamını genişleterek büyümeye devam ediyor. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik aygıtları; yenilikçi ve dayanıklı tasarımlarla tüketiciyle sunan Mcdodo bu kez, teknolojinin nimetlerinden faydalanırken kahve keyfiniz yarım kalmasın diye Mart ayı boyunca Türk kahvesi hediye ediyor.

Türkiye’nin her geçen gün büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, bu kez kullanıcılarına keyifli bir sürpriz yapıyor. Mart ayı boyunca online kanallardan satın aldığınız tüm Mcdodo aksesuarlar, Türk kahvesi hediyesiyle birlikte geliyor.

Kurulduğu 2013 yılından bu yana sektörde hızlı bir yükseliş gösteren global aksesuar markası Mcdodo, günlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj cihazlarıyla kısa süre içinde sektörün öncü markası haline geldi. Sunduğu ürünlerde kullandığı malzemenin kalitesine, tasarımının özgünlüğüne ve ürünlerin işlevsel oluşuna önem veren Mcdodo; ihtiyaca yönelik, ekonomik ve inovatif ürünleri tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye’de Metro İletişim Aksesuarları güvencesiyle sunulan Mcdodo, tüm dünyada kalitesi kanıtlanmış ürünleriyle dikkat çekiyor. Mcdodo ürünleri www.mcdodo.com.tr’nin yanı sıra; Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinden tüketicilerle buluşuyor.

Siz de teknolojinin tadını çıkarırken, kahve keyfiniz bitmesin istiyorsanız Mart ayı boyunca devam edecek bu fırsatı kaçırmayın!