05 Haziran 2020

ALTINYILDIZ CLASSICS'LE GÜNÜN YILDIZI BABANIZ OLSUN!

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 23 Haziran tarihine kadar  sürecek kampanyası ile hem babasına hediye almak isteyenler hem de yeni sezon alışverişi yapmak isteyenlere kaçırılmayacak indirim fırsatları sunuyor! Altınyıldız Classics’te tshirtler 49.99TL’den, gömlekler 69.99TL’den, pantolonlar 89.99TL’den başlayan fiyatlarla hem babaları hem çocukları sevindiriyor!

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, “Babalar Günü”nü birbirinden özel ürünlerden hediye önerileri ve başarılı indirimlerle kutluyor.

Altınyıldız Classics’in, 23 Haziran’a kadar sürecek indirim fırsatları ile alışverişi keyfe dönüştürürken başarılı bir babalar günü hediyesi de seçebilirsiniz. Seçili t-shirt, gömlek ve pantolonlarda uygulanan indirim fırsatları ile hem kendiniz için alışveriş yapabilir hem de babanıza Altınyıldız Classics şıklığını hediye edebilirsiniz.

Kampanya kapsamında, haftanın her gününe ve günün her anına stil sahibi çözümler sunan Altınyıldız Classics’te t-shirtler 49.99TL’den, gömlekler 69.99TL’den, pantolonlar ise  89.99TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Siz de Babalar Günü’ne özel ayrıcalıklardan yararlanmak ve babanızı günün yıldızı yapmak için Altınyıldız Classics mağazalarını ve altinyildizclassics.com adresini ziyaret edebilirsiniz.