26 Ağustos 2021

KARACA'DAN HÜSEYİN ÇAĞLAYAN İMZALI KOLEKSİYON

Hayatın her alanında dikkat çeken; uzun soluklu ve sade tasarım trendi sofralarda da kendini göstermeye başladı. Bu dönüşümü merkezine alan Karaca, sanatçı ve tasarımcı kimliğiyle global başarılara imza atan Hüseyin Çağlayan ile dikkat çeken bir koleksiyona imza attı. Çağlayan, günümüz yaşam tarzını fütüristik bakış açısı ile birleştirerek minimal ve estetik ürünler tasarladı. Tek kişilik yemek takımı ve 6 kişilik kahvaltı takımını yanı sıra mug ve fincan takımından oluşan bu özel koleksiyon, Karaca’nın ayrıcalıklı ürünleri arasında yerini aldı.

Gerçek incinin hayat verdiği tasarım

Sanatı ve kültürel mirası sahiplenerek, dikkat çeken projeleri hayata geçiren Karaca, Çağlayan'ın yenilikçi yaklaşımını, gerçek inci ve kusursuz üretim ile buluşturarak, sanatın sonsuz ışığını sofralara yansıtıyor. Karaca X Chalayan koleksiyonunda yer alan tek kişilik Digital Pearl yemek takımı Hüseyin Çağlayan’ın sanat dehasını ve zarif dokunuşlarını ortaya koyuyor. Takımda yer alan parçaların iç içe geçerek oluşturduğu piramit görünümü sofralara fonksiyonelliğin yanı sıra geleceğin yansımalarını da taşıyor. Gerçek incinin hayat verdiği bu özel tasarım, sunumlarına sanatsal ayrıntılar eklemek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Modern bakış açısını yansıtıyor

Günün en önemli öğününü sevdikleri ile paylaşmak isteyenlerin ilgisini çekecek olan Poly kahvaltı takımı ise Çağlayan’ın yine modern bakışını yansıtıyor. Yuvarlak hatları ve natürel renkleri ile dikkat çeken bu takım, özgün ve sade sofraların değişmez parçası olacak. Hüseyin Çağlayan’ın estetik çizgilerini günün her saatine taşımak isteyen Karaca, koleksiyonda yer alan mug ve fincan takımlarıyla da tüketicilerin dikkatini çekecek.