02 Temmuz 2021

YAZ RENKLERİ PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA

Paşabahçe Mağazaları, farklı özellik ve tasarımlara sahip binlerce ürünü ile ev veya yaşam alanlarında yazı karşılıyor. Yazın hazırlanan keyifli sofralarda sahil esintisi yaşatacak Electrum Seramik kaseler farklı çeşitleriyle dikkat çekiyor. Deniz kabuğu ve balık şeklindeki Electrum Seramik kaseler hem ferah hem de şık bir sofraya imza atarken, Electrum Seramik yemek tabağı, salata kasesi ve pasta tabağı da beyazın sadeliğini ön plana çıkarıyor.
4’lü set olan Karpuz Coaster bardak altlığında yazın en sevilen meyvelerinden biri olan karpuz yer alırken, ev dekorasyonun en sevilenlerinden kaktüs ise Kaktüs Coaster 4’lü bardak altlığı setinde kullanılıyor.
Camın sadeliğini gözler önüne seren Parti Kavanozu Yükseltici yaz davetlerinde buz gibi içecekleri kolayca ikram etme imkanı sunuyor. Kılçık Seramik Duvar Süsü, Nilüfer Seramik Balık ve İnci Seramik Balık deniz tutkunları için şık birer ev aksesuarı oluştururken, Testi Rüzgar Mumluk kobalt mavi, turkuaz mavi ve petrol yeşili renkleriyle yaz akşamlarına sıcaklık katıyor.