09 Haziran 2021

YATAK ODALARINA FERAHLIK GELİYOR

Yazın gelmesiyle birlikte ev tekstilinin vazgeçilmezi pike takımları yatak odalarında yerini alıyor. Sezonun en trend renk ve desenlerini yansıttığı tasarımlarıyla her daim yenilikçi bir duruş sergileyen Bella Maison, 2021 İlkbahar & Yaz koleksiyonunda yer verdiği Risa pike takımıyla kullanıcıların gözdesi oluyor. Minimal çizgilerin ve pastel tonların hakim olduğu pike takımı modern dokunuşlarla yatak odalarında zarifliği ön plana çıkarıyor. Beyaz, kiremit ve gri renk tonlarıyla ferah bir alan yaratan tasarım, püskül detaylarıyla dekorasyona fark ve şıklık katıyor.
Yüzde yüz pamuktan üretilen pike takımı, kaliteli ve doğal dokusuyla yaz ayları boyunca konfor sunuyor. Sağlığa zararlı maddeler kullanılmadan özenle üretilen tasarım, kullanıcıların sağlığını koruma altına alıyor. Nefes alan yüzeyi sayesinde uyku esnasında terlemenin önüne geçen pike takımı, yaz mevsiminde rahat ve huzur dolu uyku deneyimi yaşatıyor.
Yurt içinde 11, Cezayir’de 4 mağazası bulunan Bella Maison’un tüm ürün gruplarına www.bellamaison.com’dan ulaşılabiliyor.