23 Ağustos 2017

VAKKO'DAN SATIŞ AÇIKLAMASI!

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, Vakko yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantıda konuşan Cem Hakko; Vakko’nun gösterdiği pozitif büyüme performansından dolayı ekip arkadaşlarını teşekkür ve tebrik ederek, "Her ülkenin övünç duyduğu markaları vardır, Vakko Türkiye’nin övünç duyduğu markasıdır” dedi. Yeni yatırımlarla güçlenerek büyüdüklerini belirten Hakko, Vakko markasının büyüme potansiyelini ve dünyaya açılma modellerini değerlendirmek istiyoruz" diye konuştu.

Danışmanlık sözleşmesi

Hakko, son dönemde gösterdiğimiz dikkat çekici performans üzerine yoğunlaşan ilgi sonucu çeşitli stratejik alternatiflerin değerlendirilmesi için Credit Suisse International ile bir danışmanlık sözleşmesi imzalandığını ve Vakko’nun son dönemdeki büyümesinin markayı daha ileriye taşımak için kendilerini cesaretlendirdiğini vurguladı.
Vakko’nun gelecekte kendisinin de yer alacağı ilerlemesinden heyecan duyduğunu belirten Cem Hakko, "Şimdi Vakko için yeni ilkler, yeni imzalar ekleyeceğimiz dönemi heyecan ile başlatıyoruz" dedi.